Prodejny Lidl v Lipníku nad Bečvou a v Lounech získají nový interiér

Prodejna Lidl v Lipníku nad Bečvou a také prodejna Lidl v Lounech získají během několika málo dní moderní interiér s prvky prodejen  nové generace.

Při několikadenní přeměně prodejní plochy budou využity prvky nového konceptu, jež zákazníkům přinesou vzdušnější, čitelnější vzhled a příjemnější  nakupování a zaměstnancům zjednoduší manipulaci s produkty a práci s údržbou.

Zákazníci se tak po otevření mohou těšit například na moderní prosklené zádveří, 3D grafické nápisy na stěnách pro lepší orientaci na prodejní ploše, nový vzhled pekárny, dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu, nebo nový systém pro prezentaci spotřebního zboží. Budou zde také instalovány pokladny s velkým odkládacím prostorem a ergonomickým pracovním místem pro zaměstnance. Celý interiér pak sjednotí šedá barva, jež celé prostředí zklidní a umožní tak lépe vyniknout vystavenému zboží a orientačnímu systému v prodejně.

Tímto remodelingem chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala remodeling prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Obě prodejny budou uzavřeny do pátku 17. března.

Tohoto remodelingu se v nejbližších měsících dočkají také zákazníci několika desítek prodejen Lidl po celé České republice.

 

Zdroj a foto: Lidl

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme