Prodejna Lidl ve Frýdku-Místku se otevírá již tuto sobotu

2400 zobrazení

V sobotu 16. února Lidl znovu otevírá svoji prodejnu ve Frýdku-Místku v ulici Horymírova. Po šestnáctidenní modernizaci se zákazníci mohou těšit na nový interiér. K tomu se zvětšila prodejní plocha a nové jsou také pokladny.

Při modernizaci druhé prodejny Lidl ve městě byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci se dále mohou těšit na nové pokladny s velkým odkládacím prostorem. Vítanou novinkou je také přemístění automatu na kávu (Lidl to go) do vstupního prostoru prodejny.

 „Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Frýdecko-místecká prodejna se zařadila mezi dalších několik desítek prodejen Lidl, které se v poslední době dočkaly remodelingu. 

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS