Prodejna Lidl v Táboře se otevírá již v pondělí 13. května

V pondělí 13. května znovu otevíráme prodejnu Lidl v Táboře. Po dvouměsíční modernizaci se zákazníci mohou těšit na nový interiér a pekárnu. Vítanou novinkou je i navýšení počtu pokladen. Otevření bude spojeno také se speciální akcí, kdy si zákazníci budou moci nakoupit levněji.

Při modernizaci Lidlu v ulici Soběslavská byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Již při vstupu do prodejny přivítá zákazníky praktické zádveří. Interiér budovy je prostorný s dostatkem denního světla. Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci se dále mohou těšit na novou pekárnu, a nebo  pokladny s velkým odkládacím prostorem, díky kterým se urychlí nákupy. Větší výběr než doposud pak budou mít i v případě čerstvých potravin. Novinkou bude také přemístění automatu na kávu (Lidl to go) do vstupního prostoru prodejny.

 „Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Otevření prodejny bude spojeno se speciální akcí. Půjde o výhodnou nabídku vybraných druhů zboží, jež budou moci zákazníci v týdnu od 13. května do 20. května nakoupit levněji.  

Táborská prodejna se zařadila mezi dalších několik desítek prodejen Lidl, které se v poslední době dočkaly remodelingu. 

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner