Prodejna Lidl v Plzni se otevírá již v pondělí

2950 zobrazení

V pondělí 8. července řetězec Lidl znovu otevírá svoji prodejnu v Plzni. Po osmitýdenní modernizaci se zákazníci mohou těšit na nový interiér a pekárnu. Nové jsou také pokladny a proměnou prošlo i parkoviště. Otevření bude spojeno rovněž se speciální akcí, kdy si zákazníci budou moci nakoupit levněji.


Při modernizaci Lidlu v ulici Gerská byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.
Již při vstupu do prodejny přivítá zákazníky praktické zádveří, kde bude nově umístěn automat na kávu (Lidl to go). Interiér budovy je prostorný s dostatkem denního světla. Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci se dále mohou těšit na novou pekárnu, a nebo pokladny s velkým odkládacím prostorem, díky kterým se urychlí nákupy.
Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.
Otevření prodejny bude spojeno se speciální akcí. Půjde o výhodnou nabídku vybraných druhů zboží, jež budou moci zákazníci v týdnu od 8. července do 14. července nakoupit levněji.
Plzeňská prodejna se zařadila mezi dalších několik desítek prodejen Lidl, které se v poslední době dočkaly remodelingu.

Zdroj a foto: Lidl

RELATED ITEMS