Prodejna Lidl v Doksech projde modernizací

Prodejna Lidl v Doksech bude od pondělí 13. května na několik týdnů uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace. V jejím průběhu bude vylepšen nejen interiér, proměnou projde také venkovní parkoviště. Od 15. do 17. května proběhne ve stávajících prostorách mimořádný výprodej spotřebního zboží.

Prodejnu čeká šestitýdenní proměna. Zákazníkům přinese vzdušnější a přehlednější prostor a tím pádem větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Proměna bude patrná na první pohled. Interiér budovy bude prostorný a prosvětlený. Na stěnách budou viset 3D grafické nápisy, které usnadní orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocní dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Díky zvoleným barvám také lépe vynikne vystavené zboží. Zákazníci se dále mohou těšit na širší nabídku čerstvých potravin, a nebo nové pokladny s velkým odkládacím prostorem. 

„Touto modernizací chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala modernizaci prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Potraviny si bude možné v prodejně naposledy nakoupit v neděli 12. května. Během její rekonstrukce mohou zákazníci navštívit prodejny Lidl v České Lípě, Mnichově Hradišti či Novém Boru.  Znovuotevření dokské prodejny je plánováno na 22. června.

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner