Prodejna Lidl v Karlových Varech projde modernizací

Prodejna Lidl v Karlových Varech na ulici Vítězná bude od pátku 2. listopadu do konce listopadu uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace. Vylepšen bude nejen interiér, ale také parkoviště. Nová bude i pekárna.

Prodejnu čeká čtyřtýdenní proměna. Zákazníkům přinese vzdušnější a přehlednější prostor a tím pádem větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Proměna bude patrná na první pohled. Vstup do prodejny bude vybaven moderním zádveřím. Interiér budovy bude prostorný a prosvětlený. Na stěnách budou viset 3D grafické nápisy, které usnadní orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocní dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Díky zvoleným barvám také lépe vynikne vystavené zboží. Zákazníci se dále mohou těšit na širší nabídku čerstvých potravin, a nebo pokladny s velkým odkládacím prostorem.

Touto modernizací chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala modernizaci prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Prodejna bude uzavřena do 30. listopadu. Během její rekonstrukce mohou zákazníci využívat druhou prodejnu Lidl v Karlových Varech v ulici Dolní Kamenná, případně navštívit prodejny v Chodově, Ostrově nad Ohří či Sokolově.

Zdroj a foto: Lidl

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010