Prodejna Lidl v České Třebové se otevírá již 3. listopadu

V sobotu 3. listopadu se znovu otevevře prodejna Lidl v České Třebové. Po devítitýdenní modernizaci se zákazníci mohou těšit na nový interiér a pekárnu. Vítanou novinkou je také rozšíření prodejny, vylepšeno bylo i venkovní parkoviště.

Při modernizaci Lidlu v ulici Dr. Edvarda Beneše byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Již při vstupu do prodejny přivítá zákazníky praktické zádveří. Interiér budovy je prostorný s dostatkem denního světla. Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní
ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci se dále mohou těšit na novou pekárnu, a nebo  pokladny s velkým odkládacím prostorem. Větší výběr než doposud pak budou mít i v případě čerstvých potravin. Zakoupit si budou moci také teplé nápoje z automatu na kávu (Lidl to go) vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

„Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Otevření prodejny bude spojeno se speciální akcí. Půjde o výhodnou nabídku vybraných druhů zboží, jež budou moci zákazníci v týdnu od 5. do 11. listopadu nakoupit levněji.

Českotřebovská prodejna se zařadila mezi dalších několik desítek prodejen Lidl, které se v poslední době dočkaly remodelingu.

 

Zdroj a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010