Připravte se už nyní na POPAI DAY 2019

1670 zobrazení

Letošní, již 11. ročník úspěšné mezinárodní akce POPAI DAY, bude asociace POPAI CE pořádat 21. listopadu 2019 opět v Kongresovém centru TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4 – Chodov. Akce patří tradičně mezi prestižní evropské události oboru marketing at retail.

POPAI DAY se těší každým rokem stále většímu zájmu o účast. Loňský ročník akce navštívilo celkem více jak 700 zástupců odborné veřejnosti, do oborových soutěží se zapojil rekordní počet exponátů.

Letošní ročník POPAI DAY 2019 nabídne opět bohatý celodenní program, který se zaměří na zásadní trendy, perspektivy a výzvy oboru marketingové komunikace v retailu. Odborný program přinese inspirující novinky z retailu a z výzkumu o chování zákazníků, představí, jak pomocí pokročilých vědeckých metod měnit nákupní chování a jak v retailu prakticky využít neuroscience, psychologii, sémiotiku, sémantiku a další disciplíny. Součástí programu budou rovněž specializované workshopy provázané na praxi.

Program POPAI DAY 2019 bude zahrnovat:

  • konferenci POPAI FÓRUM s mezinárodní účastí
  • soutěžní expozice třech prestižních oborových soutěží: 

POPAI AWARDS o nejlepší projekty v prodejních místech 
Uzávěrka pro přihlášení exponátů do soutěže je do 14. 10. 2019.

Hvězda 3D reklamy o nejlepší reklamní a dárkové předměty 
Uzávěrka pro přihlášení exponátů do soutěže je do 27. 9. 2019.

POPAI STUDENT AWARD o nejlepší studentské projekty in-store komunikace 
Uzávěrka pro přihlášení prací do soutěže je do 25. 10. 2019

  • SHOPPER LAB – speciální výstavní zónu pro prezentaci moderních technologií a inovativních systémů, které slouží k měření a analýze chování zákazníků v retailu

Závěrečným bodem programu bude Galavečer se slavnostním předáním cen vítězům soutěží.

Skvělou atmosféru loňského ročníku akce si můžete připomenout ve videoprezentaci na portále youtube.

Akce probíhá za podpory řady partnerů, jejichž současný seznam naleznete webových stránkách asociace.

Jedinečnou příležitost stát se partnerem POPAI DAY 2019 má i Vaše společnost. 
Pokud se rozhodnete podpořit tuto výjimečnou událost jako partneři, rádi Vás POPAI CE co nejrychleji zařadí do mediální kampaně akce, která již probíhá.

Informace o kategoriích partnerství a o službách poskytovaných partnerům naleznete na webových stránkách asociace. Členům POPAI CE je v rámci členských výhod poskytnuta sleva, která činí 25 % z partnerského / sponzorského poplatku.

Zdroj a foto: POPAI CE