Portál Místoprodeje.cz se rozšiřuje o Event sekci a připravuje se na léto plné akcí

Retailový portál Místoprodeje.cz se otevírá širšímu obecenstvu, neboť mimo informací z in-store byznysu bude nyní přinášet zajímavé informace také pro širokou veřejnost. Otevírá se zde totiž nově prostor pro prezentaci akcí všeho druhu.

Návštěvníci webu mohou již nyní sledovat Kalendář akcí, kde naleznou mnoho eventů pro volný čas, ať již hledají zábavu pro rodinu s dětmi, hudební festival či gastronomickou akci a mnoho dalšího.

Na webu budou k vidění i úspěšné realizace různých akcí a hlavně soutěže, na které se mohou těšit jak pořadatelé akcí, tak její návštěvníci!

Již 1. 6. 2017 se rozběhne soutěž Best Summer Event 2017, ve které se bude hlasovat o nejlepší akci léta 2017 a do hlasování se bude moci zapojit opravdu každý, i Vy. V hlasovací aplikaci naleznete nejrůznější akce, které pro vás vybrali redaktoři portálu, každý pořadatel má ale šanci přihlásit svou akci, a to již teď na emailu ruzickova@smprague.cz. Podrobnosti o všech nominovaných akcích naleznete v Kalendáři akcí.

A to není vše, v soutěžení se bude pokračovat a připraveny jsou i zajímavé ceny. Proto sledujte sekci Soutěže. Tohle léto prostě nebude mít chybu!

 

Zdroj a foto: redakce

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010