Portál Mistoprodeje.cz Vás zve jako mediální partner na Vánoční benefiční rockový koncert

Portál Mistoprodeje.cz se stane mediálním partnerem Vánočního benefičního rockového koncertu skupiny FKK, který se koná 11. prosince 2018 pražském tanečním klubu FUTURUM Music Bar. Výtěžek koncertu půjde zrakově postižené  Aleně Terezii Vítek. Partnerem koncertu je firma VESKOM.

Koncert se uskuteční v úterý 11. prosince 2018 od 20 hodin v tanečním klubu FUTURUM Music Bar na Praze 5. Kapela FKK zahraje živý hard rock 70. až 90. let.

Výtěžek koncertu půjde zrakově postižené Aleně Terezii Vítek, která se od narození potýká se zrakovou vadou. Od malička se věnovala hudbě, absolvovala Střední školu pro zrakově postižené v Praze a Konzervatoř. Jako sboristka se úspěšně podílela na deskách Daniela Landy – Neofolk, Večer z písní Karla Kryla a Bouře 2005, jako sólistka vystupovala se Symfonickým orchestrem hlavního města Prahy FOK , Pražským komorním orchestrem, s brněnskou, pardubickou a plzeňskou filharmonií pod taktovkou Debashishe Chaudhuriho, Petra Chvály a Petra Vronského.

Postupem času se ke zdravotním problémům přidala bohužel i roztroušená skleróza a onkologické onemocnění. Zároveň přišla ne vlastní vinou o sociální bydlení a částečně i o podporu státu. Přestože se Alenka snaží být stále aktivní a pozitivní, současný stav a velká progrese roztroušené sklerózy, které ji částečně upoutaly na vozík, nedovolují finančně zabezpečit chod alespoň skromné domácnosti, ani základní potřeby i pro její nepostradatelnou psí pomocnici.

 

Zdroj: FKK, redakce

Foto: FKK,  Alena Terezie Vítek

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner