POP-UP STĚNA poskytne zákazníkovi nezapomenutelný zážitek

Velká reklamní skládací stěna s prémiovým potiskem a LED podsvícením navozuje na místě prodeje tu správnou nákupní atmosféru. Jedná se o první chystanou novinku v oblasti reklamních poutačů z dílny Jansen Display,partnera portálu Mistoprodeje.cz.

U této pop-up stěny zákazníci jistě ocení nespočet velikostí a možností jejího využití. Opravdu obří stěna má velikost až 6 metrů na šířku a až 3,75 metrů na výšku. K dispozici má výrobce samozřejmě i menší varianty.

Potisknutelnou stěnu mohou zákazníci využít jak při sestavování stánku na konferenci, ale také ve v obchodech, kde se můře sladit design s vhodnou atmosférou. Například motiv s obrázkem hor se bude skvěle hodit do obchodu s turistickým vybavením.

O dech beroucí zážitek se postará nerozlučitelné duo LED podsvícení a kvalitní sublimační potisk látky. Dvojice dodá reklamní stěně ten správný nádech – barvy na látce totiž výrazně vyniknou.

A co je pro zákazníka nejlepší? To je možnost snadné výměny zvoleného motivu. Stačí k tomu pouze jedna konstrukce a látku s prémiovým potiskem na stěně vymění během chvilky každý zákazník. K dispozici jsou modely s magnetickými pásky nebo se silikonovým zakončením, které se jednoduše zacvaknou do konstrukce.

Na co se zákazníci tedy mohou těšit?

  • Obří reklamní stěna o šířce až 6 metrů.
  • Prémiová potisknutelná látka s LED podsvícením.
  • Kovová skládací konstrukce pro jednoduché přenášení.
  • Snadné postavení stěny a výměna látky, které zvládne 1 člověk.

Chystaná novinka v podobě Pop-up stěny, by měla být uvedena na trh v 1. polovině tohoto roku.

Zdroj a foto: Jansen Display