Pokémon Go se bude 18. února hrát živě v Centru Černý Most a v Centru Chodov

Trenéři, pozor! Centrum Černý Most a Centrum Chodov se stanou těmi nejlepšími místy, kde můžete chytit Pokémony z regionu Johto. Všichni fanoušci hry Pokémon GO jsou srdečně zváni na oslavu této báječné novinky. V sobotu 18. února 2017 proběhne v obou centrech akce Pokémon Challenge, která dodá tradičnímu zážitku z nakupování zábavní, společenskou a dynamickou dimenzi.

Tuto zimu mohou trenéři během hledání Pokémonů zůstat v teple. V Centru Černý Most a v Centru Chodov pro ně budou od 18. února připraveny nové pokéstopy a gymy, kde si užijí spoustu zábavy nejen sami, ale i se svými přáteli. Vše odstartuje Pokémon Challenge, jež se v sobotu 18. února uskuteční současně v obou centrech v České republice, ale i v dalších 56 nákupních centrech po celé Evropě. Návštěvníci Centra Černý Most i Centra Chodov budou mít jedinečnou příležitost chytit Pokémony, kteří byli původně k nalezení pouze v regionu Johto.

Trenéři budou moct nahrát tři fotky Pokémonů, které se jim podařilo odchytit přímo v Centru Černý Most nebo v Centru Chodov. Ti, na něž se usměje štěstí, vyhrají cenu – kšilt s pokémoním motivem či power banku, takže jim už nebude nic stát v cestě k tomu, aby se stali tím nejlepším trenérem.

John pRayer Vadak - small

Celou akcí Pokémon Challenge navíc speciálně v Centru Černý Most provedou dva známí youtubeři a fanoušci hry Pokémon GO – jedna z hlavních tváří českého YouTubu, Vadim Tkačenko alias Vadak, a snad nejpovolanější osobnost české Pokémon komunity, John pRayer. Oba youtubeři se podělí o vlastní tipy a rady, jak co nejvíce rozšířit svou sbírku a také návštěvníkům umožní zažít skutečně „živou hru“, která bude promítaná na velké plátno přímo v centrech.

Trenéři a fanoušci budou moci od 18. února po celý rok hrát hru Pokémon GO, navštěvovat nové pokéstopy a gymy v Centru Černý Most, Centru Chodov a dalších 56 nákupních centrech po celé Evropě.

 

Zdroj: Unibail-Rodamco

Foto: Unibail-Rodamco, pokemongo.com