Ocenění Česko platí kartou za 2. pololetí vyhrála prodejna Maxík Milevsko

Kategorie Česko platí kartou soutěže Visa Czech Top Shop zná svého vítěze za 2. pololetí roku 2023. Nejúspěšnější prodejnou ze všech zapojených do projektu se stala prodejna Maxík Milevsko. Ocenění si převzal majitel obchodu Van Dung Bui s manželkou Pham Thi Tuyet Mai.

Prodejna Maxík Milevsko otevřela v dubnu 2023 a nabízí široký sortiment zboží sestavený tak, aby zákazníci našli na jednom místě vše, co potřebují. Obchod tak usnadňuje nakupování zákazníkům ze širokého okolí. Mohou zde nakoupit potraviny, drogerii, textil, domácí potřeby a mnoho dalšího. „Je skutečně skvělé, že i v menších městech je možné rozvinout a úspěšně provozovat obchod, který splňuje nejpřísnější kritéria. Je zde velká šíře sortimentu i možnost digitální platby. Zákazník zde najde vše důležité,“ shrnul Pavel Vinkler, ředitel odboru podnikatelského prostředí a vnitřního obchodu Ministerstva průmyslu a obchodu.

Za pořadatele soutěže pogratuloval prodejně Director, Acceptance & Acquirers ze společnosti Visa Josef Kunčar a manažerka projektu Visa Czech Top Shop Markéta Němcová.

Program Česko platí kartou, který probíhá pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, umožňuje začínajícím firmám nebo těm, které dosud terminál neměly, vyzkoušet přijímání plateb kartou až na půl roku zdarma. Nejzajímavější prodejny, které se tohoto programu účastní, oceňuje ve speciální kategorii právě soutěž Visa Czech Top Shop.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010