Ocenění čerpací stanice roku získal MOL ve Varvažově

3938 zobrazení

V pořadí již dvanáctý ročník profesní celooborové soutěže PETROLawards v rámci tradiční konference PETROLsummit 2018 hostil dne 1. listopadu pražský hotel Olympik. V prestižních kategoriích Čerpací stanice roku a Projekt roku dominoval MOL Česká republika, jehož stanice ve Varvažově na D8 se stala jedničkou mezi čerpacími stanicemi. Na druhém místě v projektu roku se umístil občerstvovací koncept Fresh Corner od MOL, kterému k vítězství chyběl pouhý bod.

Ocenění za významné počiny v oboru výroby a distribuce pohonných hmot a čerpacích stanic v České a Slovenské republice každoročně vyhlašuje společnost PETROLmedia. Nominace přijímané celkem v pěti kategoriích posuzuje komise složená ze všeobecně uznávaných expertů, vysokoškolských pedagogů a odborných publicistů.

Oceněná čerpací stanice MOL ve Varvažově zaujala odbornou komisi především komplexností nabízených služeb v rámci konceptu Fresh Corner a velmi profesionálním a proaktivním přístupem zaměstnanců. Ocenění na pódiu převzala majitelka stanice Ivona Voláková společně se zástupcem MOL ČR Tomášem Novotným a Václavem Loudou z České asociace petrolejářského průmyslu a obchodu.

 

Zdroj a foto: MOL Česká republika