Obchodní řetězec BILLA otevírá prodejnu ve Stříbře

  • Svou v pořadí 247. prodejnu v Česku a 12. prodejnu v Plzeňském kraji dnes otevírá obchodní řetězec BILLA. 
  • Za rok 2022 se jedná po prodejnách v Mladé Boleslavi a Fulneku už o třetí nově otevřenou prodejnu BILLA v ČR.
  • Jde o součást rozsáhlé expanze své obchodní sítě, do níž BILLA letos investuje více než miliardu korun.
  • Nová prodejna BILLA je vybavena nejmodernějšími technologiemi ochraňujícími životní prostředí.

Společnost BILLA usiluje o snadnou dostupnost pro všechny své zákazníky, a rozrůstá se proto i do menších měst. V západočeském Stříbře otevřel obchodní řetězec svou 247. prodejnu v České republice. Zároveň jde už o 12. prodejnu BILLA v Plzeňském kraji. Nová prodejna o rozloze 933 m2 nabídne zákazníkům široký výběr potravin zejména od českých dodavatelů, ale i nepotravinový sortiment. 

Jako jeden z nejrychleji rostoucích obchodních řetězců v České republice usiluje BILLA o snadnou dostupnost, a proto vedle velkých měst otevírá prodejny i v menších městech. „Mnoho obyvatel se stěhuje do menších aglomerací a na nákup musí dojíždět do blízkých větších měst. Chceme jim proto vyjít naproti a přiblížením prodejny do jejich města jim kilometry ušetřit. Otevření nové prodejny je součástí letošního plánu expanze a digitalizace našich prodejen, na což celkově vynaložíme investici ve výši až 1,32 miliard korun,“ vysvětluje Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí BILLA ČR. Nová prodejna ve Stříbře stojí v nově vzniklé obchodní zóně, jež se nachází na místě bývalé restaurace, která roky chátrala.

Nová prodejna své zákazníky poprvé přivítá dnes v 7.00 hodin ráno. Prodejna bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin. Zákazníci budou moci zaparkovat na celkem 89 parkovacích místech včetně vyhrazeného parkování pro hendikepované nebo rodiče s dětmi.

Lidé ze Stříbra i jeho okolí se mohou těšit na širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů, například na rozšířenou nabídku čerstvé zeleniny, křupavé pečivo, kvalitní maso, chlazené výrobky, nápoje nebo drogistické zboží. Rovněž si budou moci vybírat ze sortimentu privátních značek společnosti BILLA nebo produktů speciální výživy pro zákazníky s různými výživovými intolerancemi či restrikcemi. Dohromady naleznou v sortimentu přes 8 000 položek od tuzemských či zahraničních producentů včetně regionálních specialit s označením BILLA Regionálně.

Nová prodejna BILLA je vybavena nejmodernějšími technologiemi. Velké pozornosti se zde dostává ochraně životního prostředí, která je jedním z dlouhodobých cílů společnosti BILLA v rámci jejího Plánu B. „Například informaci o ceně zboží se zákazníci dozvědí z elektronických cenovek, kterými BILLA dlouhodobě chrání přírodu před kácením stromů. Dostupné jsou také recyklované nákupní košíky, které obsahují až 95 procent recyklovaného plastu,“ doplňuje Dana Bratánková za společnost BILLA ČR. 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner