Novinka na českém POS trhu – Eurofit banner

692 zobrazení

Přichází novinka na českém POS trhu v podobě Eurofit Bannerů od českého renomovaného výrobce reklamních poutačů Jansen Display, hlavního partnera portálu Mistoprodeje.cz.

Co si ale pod označením Eurofit Banner vůbec představit? Koncept je vlastně jednoduchý, ale za to velmi efektivní a elegantní! Jedná se o prémiovou potištěnou látku navlečenou na trubkové konstrukci.

Takový způsob prezentace přináší spoustu benefitů. Grafika na prémiové látce vypadá lépe než na klasických plakátech. Zákazník si může s designem opravdu vyhrát a vytvořit tak mistrovské dílo, kterým okouzlí své zákazníky. Látka je viditelná z obou stran a zákazník si může na každou stranu dát jiný design – vše záleží na jehopotřebách a fantazii.

O tisk na prémiovou látku se stará sám výrobce Jansen Display a garantuje, že je látka díky sublimační technologii voděodolná a otěruvzdorná. Mimo jiné také udává, že manipulace s Eurofit Bannery je snadná a zvládne ji opravdu každý.

Eurofit Bannery jsou perfektním řešením pro každodenní i nárazovou vnitřní prezentaci. Hodí se tedy do obchodů, showroomů, ale rozhodně ji zájemce využije i na výstavách či veletrzích.

Více informací najdete na webových stránkách výrobce.

Zdroj a foto: Jansen Display