Nové PENNY se otevírá v Děčíně Boleticích

V Děčíně dnes PENNY Česká republika otevřelo už svoji šestou novou prodejnu v letošním roce. Tentokrát se mohou z moderní diskontní prodejny těšit obyvatelé statutární části Boletice nad Labem.

Jedná se už o druhou prodejnu PENNY v Děčíně. V tomto případě čeká na zákazníky na ulici Vítězství v části Boletice nad Labem celkem 800 m2 prodejní plochy v moderním a příjemném duchu. „Víme, že obyvatelé Boletic netrpělivě čekali na otevření naší prodejny. Jsme rádi, že se dočkali a můžeme slíbit, že u nás najdou nejen příjemné a přátelské prostředí, ale že jim budeme nabízet, stejně jako ve všech našich prodejnách, ty nejkvalitnější produkty za nejvýhodnější ceny na trhu,“ řekl při otevření nové prodejny Mathias Mentrop, jednatel PENNY odpovědný za rozvoj prodejní sítě a dodal: „Ačkoliv se od roku 1981 jedná o součást města Děčína a naše prodejna je na hlavním tahu směrem na Ústí nad Labem, chceme být zejména dobrým sousedem pěti tisícům obyvatelům Boletic, protože víme, že jim tento typ prodejny chyběl.“ Pro zákazníky je připraveno parkoviště s 52 místy a otevřeno bude každý den od 7 do 20 hodin.

PENNY v letošním roce otevřelo nové prodejny už v Praze Štěrboholech, Břeclavi, Ústí nad Labem, Kolíně a Olomouci. Do konce roku se pak mohou těšit lidé mimo jiné ve Skutči, v Přibyslavi nebo na Praze Luka. Počet prodejen přesáhne 410 prodejen, čímž si PENNY upevní pozici řetězce s nejvyšším počtem prodejen v České republice.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010