Nezapomeňte se zúčastnit soutěže Hvězda 3D Reklamy

Letošní, již 18. ročník prestižní soutěže nejlepších reklamních a dárkových předmětů Hvězda 3D reklamy, který v červnu vyhlásila asociace POPAI CENTRAL EUROPE ve spolupráci se společností ABF stále čeká na další soutěžní exponáty. Nezapomeňte, že uzávěrka letošního ročníku soutěže je 27. 9.2018 a odborná porota provede vyhodnocení soutěžních prací v průběhu října 2018.

Soutěž s dlouholetou tradicí prezentuje novinky z oblasti 3D reklamy a je jedinečným zdrojem informací o trendech na trhu s reklamními a dárkovými předměty. Zvyšuje prestiž soutěžních prací a soutěžících společností, které zviditelňuje v rámci mediální kampaně i během samotné soutěže.   Je určena českým i zahraničním firmám pracujícím s 3D reklamou, ať již jde o dodavatele reklamních a dárkových předmětů, agentury, zadavatele reklamy, zástupce retailu atd.

Podrobné informace o soutěži, propozicích soutěže a formulář přihlášky jsou zde.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předání cen proběhne 29. 11. 2018 v rámci gala večera významné oborové akce POPAI DAY 2018, která se uskuteční v Kongresovém centru TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4 – Chodov. Akce se celkem účastní více jak 700 zástupců odborné veřejnosti. Expozice všech soutěžních předmětů Hvězda 3D reklamy 2018 bude součástí celodenního programu POPAI DAY.

Partnery letošního ročníku soutěže najdete zde . 

Pořadatelé soutěže zajišťují rozsáhlou medializaci soutěžních prací i soutěžících společností. Jednou z forem medializace bude opět katalog soutěže s představením partnerů, všech exponátů a soutěžících firem v elektronické i tištěné formě. Podrobné informace o celoroční medializaci jsou uvedeny zde.

 

Zdroj a foto: POPAI CE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010