Nenechte si ujít POPAI DAY 2021

POPAI DAY je jedna z nejvýznamnějších akcí oboru marketing at retail. Organizátor akce, asociace POPAI CE, se velice těší, že se po roce stráveném téměř výhradně u obrazovek a monitorů, opět retailoví odborníci opět setkají u příležitosti této prestižní události prezenčně. Přípravy na letošní ročník této akce jsou již v plném proudu a očekává se, že POPAI DAY 2021 proběhne tradičně za četné účasti členů POPAI a zástupců odborné veřejnosti.

Již třináctý ročník akce se uskuteční 25. 11. 2021 v  prostorách kongresového centra O2 universum, Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9 – Libeň.

Celodenní program nabídne:

  •  konferenci  POPAI FÓRUM o zásadních trendech, perspektivách a změnách v oboru marketingové komunikace v retailu,
  • soutěžní expozice našich oborových soutěží  POPAI AWARDS (o nejlepší projekty komunikace a reklamy v prodejních místech), Hvězda 3D reklamy (o nejlepší reklamní a dárkové předměty) a POPAI STUDENT AWARD (o nejlepší studentské projekty in-store komunikace),
  • večer se slavnostním předáním cen vítězům letošních soutěží.

Více informací najdete na stránkách POPAI DAY.

Zároveň si Vás dovolujeme informovat o možnosti stát se partnerem letošního POPAI DAY. Velmi by organizátory potěšilo, pokud by se Vaše společnost rozhodla podpořit akci jako partner/sponzor. S podrobnou nabídkou služeb pro partnery asociace se můžete seznámit ZDE.

Na webových stránkách asociace je také je umístěn seznam partnerů letošního POPAI DAY, kteří již partnerství potvrdili.

V případě Vašeho zájmu o partnerství se asociaci POPAI CE prosím ozvěte co nejdříve, aby Vás mohli co nejrychleji zařadit do mediální kampaně.

Zdroj a foto: POPAI CE