Největší a nejmodernější supermarket na Moravě otevřela BILLA ve Zlíně Malenovicích

Společnost BILLA otevřela největší a nejmodernější prodejnu na území Moravy. Vlajková loď mezi prodejnami BILLA byla otevřena ve středu 18. července 2018, v obchodním centru Centro Zlín v městské části Malenovice. Na celkové ploše takřka 2 500 m2 nabízí zákazníkům nejširší sortiment čerstvých a kvalitních produktů zejména od tuzemských dodavatelů. Ve zlínském regionu nabídne BILLA na 50 nových pracovních míst na hlavní či vedlejší pracovní poměr a potvrdí tak pozici významného zaměstnavatele v tomto kraji.

Na třídě 3. května, v obchodním centru Centro, otevřela BILLA své dveře veřejnosti dnes, ve středu 18. července, v 7.00 hodin. Sortiment kvalitních produktů nabízí na prodejní ploše více než 2 000 m2. Kromě široké nabídky potravin se mohou zákazníci těšit také na ovocný a zeleninový salátový bar a vlastní pekárnu se širokou nabídkou pečiva. Díky moderní prodejní ploše vybavené LED osvětlením, samoobslužnými pokladnami a energeticky úspornými chladícími a mrazícími systémy se supermarket řadí mezi nejmodernější prodejny v České republice. U supermarketu bude k dispozici celkem 1 000 parkovacích míst pro snadný a pohodlný nákup všech návštěvníků centra s několika vyhrazenými místy pro hendikepované nebo rodiče s dětmi. Prodejna je otevřena od 7.00 – 21.00 hodin od pondělí do soboty a od 8.00 – 21.00 hodin v neděli.

BILLA ve své nově otevřené prodejně nabízí zákazníkům nejširší sortiment ovoce a zeleniny mezi supermarkety. V nabídce zákazníci naleznou celkem 180 druhů ovoce a zeleniny od 40 dodavatelů. Téměř z jedné třetiny bude sortiment odebírán od tuzemských zemědělců, jejichž plodiny si zákazníci mohou v BILLE zakoupit pod privátní značkou Česká farma. Více než 20 druhů ovoce a zeleniny pak BILLA nabízí v bio kvalitě pod značkou BILLA Naše BIO.

Kromě kvalitní a čerstvé zeleniny si nakupující v nově otevřené prodejně ve Zlíně Malenovicích mohou nakoupit i zhruba 20 druhů čerstvých chlazených ryb, které budou pravidelně obměňovány dle požadavků zákazníků. V pultu masných produktů je na výběr celkem 100 druhů čerstvě rozbouraného masa z 90 % českého původu, které BILLA prodává pod značkou Vocílka. Nabídka je dále doplněna o masné speciality, rovněž převážně z produkce této privátní značky.

 

Protože výrobky vlastní výroby jsou nedílnou součástí sortimentu prodejen BILLA, nechybí ani v portfoliu zboží nově otevřené prodejny. Kromě masných produktů značky Vocílka a ovoce a zeleniny Česká farma nechybí i další privátní značky BILLA – Clever, BILLA, BILLA Premium, BILLA Naše BIO, BILLA Easy nebo kosmetika Today.  V současné době nabízí BILLA celkem 1 658 výrobků vlastních privátních značek od 250 dodavatelů, z nichž 143 jsou české firmy.

 Společnost BILLA je v České republice vnímána jako průkopník v podpoře českých regionálních dodavatelů. Své regionální pulty zavedla na prodejny ve Zlínském kraji před více než 2 lety a nový supermarket BILLA ve Zlíně Malenovicích je v pořadí již 7., v němž zákazníci tento speciální regál naleznou.

„V roce 1991 jsme na Moravě otevřeli 1. supermarket a po téměř 27 letech na stejném území otevíráme naši současnou nejmodernější prodejnu BILLA. Na více než dvojnásobku naší standardní prodejní plochy přineseme našim zákazníkům komfortnější zážitek z nakupování a více služeb na jednom místě. Jde o vlajkovou prodejnu BILLA na území Moravy a já jsem velice rád, že může být otevřena právě ve Zlíně,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR. „Nový supermarket BILLA nabídne zákazníkům nejširší sortiment ovoce a zeleniny, chlazených ryb a mas od převážně tuzemských dodavatelů. Ani zde nezapomínáme na podporu malých regionálních výrobců, kterým jsme i zde umožnili prezentovat jejich výrobky pod značkou BILLA Regionálně,“ podotýká Jaroslaw Szczypka, a dodává na závěr: „V tomto roce otevřeme ještě dalších 7 prodejen BILLA a více než 40 z našich stávajících zrekonstruujeme. Přispějeme tak významně k sociální i ekonomické stabilitě v ČR a potvrdíme pozici stabilního zaměstnavatele a ekonomického partnera pro desítky společností, se kterými spolupracujeme.“

 

Zdroj a foto: REWE