Nejnovější digitální poutače

Potřebují zákazníci umístit své monitory do odolných krytů a stojanů? Společnost Jansen Display, hlavní partner portálu Mistoprodeje.cz, nabízí širokou škálu krytů a stojanů pro reklamní monitory, zástupci firmy ověří jejich kompatibilitu a proberou se zákazníkem všechny možnosti instalace. Pomohou sestavit řešení přímo na míru každému zákazníkovi. Všechny prvky společnost vyrábí v Česku, a proto je možné připravit produkt dle konkrétních požadavků zákazníka.

Potřebují zákazníci umístit digitální reklamní poutač vč. profesionálního monitoru do své prodejny, připevnit do výkladu nebo zavěsit na stěnu? Jansen Display má pro ně širokou nabídku poutačů, které stačí jen zapojit do zásuvky! Mezi nejprodávanější patří digitální áčka nebo digitální totemy. Nadstandardním řešením je venkovní totem, který splní nejnáročnější požadavky na provoz i odolnost proti vnějším vlivům a poškození.

Navíc během dubna společnost představí nové designy produktů – například nové moderní bezrámové stojany nebo verze s kulatými rohy.

Zdroj a foto: Jansen Display, POPAI CE

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010