MORIS design míří opět do letošní POPAI AWARDS

Jak nejlépe shrnout a představit uplynulý rok ve společnosti MORIS design než registrací do již tradiční podzimní POPAI AWARDS? Letos společnost pro veřejnost připravila hned několik exponátů z řad produktových stojanů.

Společnost MORIS design představí dvě sériové řady svého dlouholetého partnera značky Ledlenser, které prošly kompletním re-designem a postupně jsou implementovány napříč evropským trhem.

Ledlenser: re-design produktových stojanů sériově vyráběných pro export do celého světa

MORIS chystá ukázat unikátní prototyp ekologického stojanu na baterie Panasonic, který je z 80 % vyroben z přírodních materiálů a ze 100 % recyklovatelný. „Přelom loňského a celý letošní rok se v MORIS design nese ve znamení sériové výroby stojanů hned pro několik značek, které se rozhodly obnovit či zcela od nuly navrhnout nové designové koncepce svých produktových stojanů. Nejzajímavější z nich chceme ukázat široké veřejnosti, a proto jsme je přihlásili do soutěže POPAI. Současně se jako každý rok těšíme, co se povedlo a s čím přijdou naši kolegové z oboru,“ říká Adam Klofáč, obchodní ředitel MORIS design.

Panasonic eneloop: 100procentně recyklovatelné ekologické stojany vyrobené z 80 % z čistě přírodních materiálů

Chybět nebude ani komplexní in-store projekt, na kterém v MORISu začali pracovat na začátku tohoto roku. Pro jednoho z největších českých hráčů na poli pet byznysu SUPER ZOO  společnost MORIS design navrhla a realizovala kompletní re-design sítě jeho poboček. Do konce roku bude obléknuto do nového kabátu celkem 20 prodejen a roll-out bude pokračovat i v roce 2020.

SUPER ZOO: nový design koncept maloobchodní sítě prodejen s chovatelskými potřebami

V neposlední řadě Teta drogerie, se kterou MORIS spolupracuje již 6 let, letos výrazně posiluje komunikačně prodejní kategorii Zdravé potraviny, proto společnost navrhla a realizovala branding této sekce po celé ČR i na Slovensku.

Zdroj a foto: POPAI CE, MORIS design

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010