Mondelēz International je sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2019 na Slovensku

Mondelēz International, výrobce cukrovinek a pečených produktů, se stal oficiálním sponzorem IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 na Slovensku. Významného mezinárodního turnaje využije k propagaci vybraných značek svého portfolia. Aktivační kampaně proběhnou nejenom na Slovensku, ale i v České republice. Viditelné budou především na prodejních plochách obchodů a v on-line prostředí. Nákup vybraných produktů značek Opavia, Figaro, Tuc, Halls a 3Bit umožní třiceti spotřebitelům přímou účast na sportovním klání. Na samotném šampionátu budou cukrovinky k dispozici návštěvníkům ve formě ochutnávek přímo v hokejových stadionech v Bratislavě a Košicích.

Hokejové Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji je jednoznačně nejočekávanější sportovní událostí letošního roku, která přitáhne pozornost obrovského množství fanoušků a diváků. To nabízí skvělou příležitost k jejich aktivaci. Do kampaně jsme zařadili produkty, které mají vazbu na česko-slovenskou historii, cestování za sportovními zážitky nebo dokážou nakopnout při sledování dlouhých zápasů a zpříjemnit tak sportovní zážitek,“ říká David Kozák, manažer aktivačních kampaní společnosti Mondelez.

Kampaň na loterijní soutěž odstartuje v polovině března pod sloganem „Zakousni se a vyhraj“. Pokud si zákazník koupí jakýkoliv produkt ze značek Opavia, Figaro, Tuc, Halls a 3Bit, následně zadá kód z účtenky na webu, má šanci získat volné vstupenky na jeden ze zápasů. Celkem se bude losovat třikrát. Společně se zaregistrováním se soutěžícímu otevře možnost účastnit se tipovací soutěže o výsledek posledního zápasu mezi Čechy a Slováky v PlayOff. Padesát českých a padesát slovenských soutěžících s nejpřesnějším tipem vyhraje balíček produktů. Aktivační kampaň, kterou připravila agentura Garp, podpoří také televizní spot.

Zdroj a foto: Mondelēz Czech Republic

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010