Modelky ve výloze

Chodce, kteří v těchto dnech míjejí obchody na pražském Václavském náměstí, překvapí nevšední pojetí jedné z výloh. Za sklem se usmívají živé modelky oděné pouze v negližé. Obchod s luxusním spodním prádlem tak láká k předvánočním nákupům.

Modelky jsou ve výloze už od soboty. Jsou čtyři a během dne se několikrát převlékají. Ráno na sobě mají luxusní pyžama, župany a noční košilky, v poledne prádlo, které se dá nosit do práce či jindy přes den, a navečer pak prádlo svůdné, probouzející erotické fantazie.¨

S nápadem postavit do výlohy živé ženy místo figurín přišla sama majitelka obchodu Michaela Vlčková. “Chtěli jsme naše zákazníky zaujmout a inspirovat,” uvedla.

“Podle našich informací se tu už kdysi dávno tyto živé prezentace konaly. My je zkoušíme poprvé. A pokud se osvědčí, mohli by Pražané něco podobného u nás vídat častěji,” řekl provozní obchodního domu Zdeněk Blažek.

Aby nebyla výloha pouze statická, koná se v ní třikrát za den vizážistická a kadeřnická akce, při které specialisté modelky češou a líčí. Dívky se ve výloze objeví naposledy ve středu.

http://ekonomika.idnes.cz/dum-mody-na-vaclavskem-namesti-ma-ve-vyloze-zive-modelky-pke-/ekonomika.aspx?c=A121218_160851_praha-zpravy_sfo

 

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporujeme