MF Dnes láká sběratele

Se zcela novým projektem, podporujícím prodej výtisků ve volném prodeji, přichází nejrozšířenější celostátní zpravodajský deník MF Dnes. Od 13. září spustí v duchu úspěšných marketingových akcí obchodních řetězců Penny Market, Billa či Albert sběratelskou edici, zaměřenou na domácí zvířata (psy).

„Po úspěšné stabilizaci vývoje předplatného MF Dnes jsme zvažovali několik projektů také v oblasti volného prodeje. Nakonec jsme se rozhodli pro podporu, která navazuje na úspěch sběratelských edicí pro děti,“ přiblížil MediaGuru.cz marketingový ředitel skupiny Mafra Aleš Pýcha.

V den zahájení akce bude do deníku vložen zdarma sběratelský magazín Psí album a prvních 16 samolepek, další pak budou moci čtenáři sbírat po dobu šesti týdnů. Celkem půjde o 75 nejoblíbenějších psích plemen, které soutěžící najdou každý den v deníku MF Dnes. Sběratelská edice bude doplněna i čtenářskou soutěží o nejkrásnějšího psa ve spolupráci s portálem rajce.net. Vydavatelství předpokládá, že zájem o sbírání projeví zejména děti, kterým noviny budou kupovat jejich rodiče.

Start projektu, který redakčně zajišťují redaktoři magazínu Doma Dnes pod vedením Moniky Binarové, provází rozsáhlá mediální a PR kampaň. Vybrána jsou média s afinitní cílovou skupinou dětí. Připravena je i speciální distribuce magazínů žákům prvního stupně základních škol. Následně bude magazín k dispozici v síti McDonald´s zákazníkům, kteří zakoupí Happy Meal. Distribuci bude zajišťovat i národní síť chovatelským obchodů Pet Center.

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010