Lidl otevře v Teplicích svou 295. moderní prodejnu

V pondělí 27. června otevře společnost Lidl svou další moderní prodejnu, tentokrát v Teplicích, v ulici Pražská. Jde již o 295. prodejnu v České republice. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v komfortním prosvětleném prostoru, najdou zde také velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí prodejny, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Stejně tak i barvy a použité dřevěné prvky dělají z prodejny příjemné prostředí. K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma, automatu na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří
prodejny. Součástí prodejny je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal tiskový mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníkům je k dispozici 128 parkovacích míst, samozřejmě včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. Pro komplexní nákupní zázemí je pak pro zákazníky instalován také bankomat. U prodejny nebude chybět ani dobíjecí stanice pro elektromobily. Díky otevření nové prodejny v Teplicích vznikne až 35 nových pracovních pozic.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010