Lidl otevře v Praze 3 svou 289. moderní prodejnu

V pondělí 6. prosince otevře společnost Lidl svou další moderní prodejnu, tentokrát v Praze 3, ulici Seifertova.  Jde již o 289. prodejnu v České republice. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v komfortním prosvětleném prostoru, najdou zde také velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí prodejny. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Stejně tak i barvy a použité dřevěné prvky dělají z prodejny příjemné prostředí. K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma, automatu na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny.

Součástí prodejny je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i WI-FI připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal tiskový mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. K dispozici bude zákazníkům 32 parkovacích míst.

První den otevření bude spojen s podporou místní ZŠ. Podpoří ji všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje ZŠ Chmelnice z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Vybrané peníze využije škola na nákup interaktivní tabule a dataprojektoru.