Lidl otevírá v Ústí nad Labem novou prodejnu

V pondělí 23. ledna otevře společnost Lidl svou další moderní prodejnu, tentokrát v Ústí nad Labem v ulici Krčínova. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v komfortním prosvětleném prostoru, najdou zde také velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Díky otevření nové prodejny v Ústí nad Labem vznikne až 35 nových pracovních pozic.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí prodejny, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Stejně tak i barvy a použité dřevěné prvky dělají z prodejny příjemné prostředí. K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma, automatu na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny. Součástí prodejny je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal tiskový mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníkům je k dispozici 85 parkovacích míst v rámci parkoviště retail parku, samozřejmě včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. Díky otevření nové prodejny v Ústí nad Labem vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

První den otevření bude spojen s podporou MŠ Vojanova a MŠ Pomněnka. Podpoří ji všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje školám z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v první den částku 50 Kč. Za vybrané peníze nakoupí školy elektronické spotřebiče.