Lidl otevírá nové prodejny ve Velké Bíteši a ve Frenštátě pod Radhoštěm

V pondělí 30. ledna otevírá společnost Lidl hned dvě nové prodejny, a to ve Velké Bíteši a ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zákazníci tak mohou nakupovat oblíbené produkty v  komfortních a moderních prodejnách. Ani v jedné nebudou chybět velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, mléčných výrobků a pečiva. Díky otevření nových prodejen ve Velké Bíteši a ve Frenštátě pod Radhoštěm vznikne přibližně 70 nových pracovních pozic.

Koncept prodejen, které Lidl staví, přináší zákazníkům na první pohled zajímavé architektonické pojetí, velkorysé zádveří a vzdušný interiér. Pro komfort při nákupu slouží také široké uličky a velký odkládací prostor u pokladen. Příjemné prostředí pro nakupování vytváří také  barvy a použité dřevěné prvky.  K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma nebo automat na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny. Součástí prodejen je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

„Při stavbě našich nových prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení kávy v našem automatu. Myslíme však také na zaměstnance, kterým nový koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i dostatečné zázemí,” dodal mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Zákazníci nové prodejny ve Velké Bíteši budou mít k dispozici 115 parkovacích míst, samozřejmě včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny s dětmi. U prodejny nebudou chybět dobíjecí stanice pro elektromobily a výdejní boxy zásilkové společnosti.  Díky otevření nové prodejny ve Velké Bíteši vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

Prodejna Lidl ve Frenštátě pod Radhoštěm bude mít pro své zákazníky k dispozici 105 parkovacích míst. Zákazníci mohou využít dobíjecí stanici pro elektromobily, která bude umístěna u prodejny.  Díky otevření nové prodejny ve Frenštátě pod Radhoštěm vznikne až 35 nových pracovních pozic. Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

První den otevření prodejen bude spojen s podporou vzdělávacích institucí. Podpoří je všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje vybraným institucím z každého takového nákupu částku 50 Kč. Ve Frenštátě pod Radhoštěm podpoří společnost Lidl ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní a ZŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova. Za vybrané peníze nakoupí školy digitální pomůcky a vybavení školní zahrady. Ve Velké Bítešti podpoří společnost Lidl Základní školu a Praktickou školu Velká Bíteš, která za vybrané peníze zakoupí interaktivní tabuli.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner