Letošní Late Night Shopping přinesl Freeportu rekordní tržby

V sobotu 24. září oslavil Freeport Fashion Outlet v Hatích u Znojma své třinácté narozeniny největší nákupní akcí roku Late Night Shopping. Mimořádně výhodné nákupy a bohatý doprovodný program přilákaly do centra rekordní počet návštěvníků z Česka a blízkého Rakouska, oproti loňsku jich přišlo o 12 procent více. 

Úspěch letošních oslav narozenin a slevových akcí světoznámých značek ve Freeportu potvrzuje i další statistika: ve srovnání s loňskem narostly tržby v outletovém centru o 22 procent.

„Chtěli bychom poděkovat všem lidem, kteří přišli. Věřím, že si užili nejen výhodné nakupování, ale také celodenní zábavu v příjemném prostředí,“ uvedl ředitel centra Jan Procházka, s tím, že za úspěšný lze považovat celý letošní rok, mimo jiné díky uvádění nových značek, otvírání nových obchodů nebo investicím do infrastruktury jako je například aktuální výstavba kruhové objezdu, která výrazně zlepší dopravní dostupnost do Freeportu. 

Samotný program Late Night Shopping nakupujícím nabídl kromě vysokých slev také celou řadu doprovodných vystoupení: brazilské tanečnice, bubeníky, kouzelnická show či hudební vystoupení Pavla Callty.

LNS 2016 4

Jeden z návštěvníků si ze soutěže odvezl nový vůz Citroen C3. O příjemnou atmosféru se celý večer starali známí moderátoři z Evropy 2 Jakub Kohák a Patrik Hezucký, rakouští zákazníci se zase potkali s tamní modelkou a herečkou Larissou Marolt.

LNS 2016 1

Dříve jsme o Freeport Fashion Outlet psali zde.

 

Zdroj a foto: Botticelli

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010