Ledové Kaštany se představují v novém obalu

Tradiční čokoládová tyčinka Ledové Kaštany přichází v novém kabátě. Nový, čistější design má za cíl jasnější a přehlednější komunikaci typu čokolády a zlepšení vnímané hodnoty produktu. 

Nový obal v podobě unikátní matné metalické fólie ve čtyřech barvách doplnila i drobná změna loga, kde se přidaly grafické prvky čokolády. Nové obaly tak působí mnohem chutněji, jsou modernější a výraznější. 

  „Receptura zůstává stále stejná, chuť ani kvalita se nemění,“ komentuje novinku brand manažerka Adenike Gbadeboriová.  „Záměrem značky je nejen nabídnout různorodost stávajícím spotřebitelům, ale zároveň oslovit i nové zájemce, kteří se s mimořádným čokoládovým prožitkem Kaštanů ještě nesetkali.“

Podzimní kampaň rozvíjí předchozí myšlenku a láká spotřebitele mottem: Zastavte se a vychutnávejte, čímž nepřímo odkazuje na výjimečné momenty, které mohou se svojí oblíbenou tyčinkou v dnešní uspěchané době lidé strávit a vychutnat si tyto chvíle naplno. Probíhající televizní kampaň bude rozšířena o tag-on, který upozorní na nový atraktivní design obalu při zachování osvědčené receptury. POS materiály doplní v obchodech nový klíčový vizuál.

Portfolio brandu doplnily v lednu letošního roku nově Ledové Kaštany v mléčné čokoládě. Novinka se přidala ke třem stávajícím variantám – Ledové Kaštany original, Ledové Kaštany extra dark a Ledové Kaštany v bílé čokoládě. Všechny varianty v nových obalech jsou pro spotřebitele dostupné od září letošního roku.

Zdroj a foto: Nestlé Česko

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner