Kongres Čerpačka se zaměří na práci s personálem benzinky i alternativní paliva

1882 zobrazení

V úterý 21. května 2019 proběhne v Aquapalace Hotelu Prague už sedmý ročník kongresu Čerpačka. Jeho organizátorem je skupina ATOZ Retail.

Cílem kongresu Čerpačka je informovat a inspirovat provozovatele benzinek, aby obstáli v konkurenčním boji a zvýšili své tržby. Řeší aktuální témata, která hýbou světem čerpacích stanic a dotýkají se každodenní práce majitele, provozovatele či nájemce čerpací stanice.

Úvodním řečníkem bude známý hokejový trenér a mentální kouč Marian Jelínek, dlouholetý spolupracovník Jaromíra Jágra a dalších sportovců. Bude mluvit o tom, jak vést lidi a dosáhnout úspěchu v podnikání a v čem se může byznys inspirovat v oblasti vrcholového sportu.

Na jeho přednášku naváže panelová diskuse zaměřená na trh práce, současný nedostatek zaměstnanců, práci s nimi a jejich motivaci. Aktuálními daty z trhu práce ji uvede ekonom Vladimír Pikora.

V souvislosti s očekávaným posunem v užívání elektromobilů a autonomních vozidel se automobilový průmysl rapidně mění. Mění se i potřeby a požadavky řidičů. Umí se čerpací stanice těmto změnám přizpůsobit? I o tom bude vizionářská přednáška anglo-českého vědce a ambasadora společnosti Unipetrol Michaela Londesborougha. Problematice alternativních paliv a především tomu, na která z nich se bude vhodné v budoucnu zaměřit, se bude věnovat Ivan Indráček, předseda představenstva SČS – Unie nezávislých petrolejářů ČR.

Kompletní program a registrace zde.

Zdroj a foto: ATOZ RETAIL