Kaufland má nový věrnostní program se značkovými dózami NANOBOX a Evolution

Ve čtvrtek 18. ledna 2018 startuje v síti prodejen Kaufland další věrnostní akce pro zákazníky. Tentokrát si mohou vybírat ze širokého sortimentu dóz s antibakteriálním povrchem značky NANOBOX a multifunkčních dóz značky Evolution. S nasbíranými body mohou zákazníci při zakoupení výrobků ušetřit až 60 % z původní ceny produktů.

Body je možné v obou případech sbírat v období od 18. ledna do 14. února 2018. Čerpání programu je stejné jako u předchozích věrnostních akcí, tj. za každých 100 korun z nákupu dostane zákazník u pokladny jeden bonusový bod, který nalepí do hrací karty. Tu si může stáhnout na webových stránkách společnosti nebo ji získá v prodejnách Kaufland na pokladně, informacích a u vystaveného zboží značky NANOBOX a Evolution. Jakmile sběratel dosáhne požadovaného počtu bodů, může za zvýhodněnou cenu koupit vybraný produkt. Celý sortiment NANOBOX a Evolution je ale možné koupit i samostatně bez slevy. Veškeré informace a úplná pravidla akce naleznete zde.

 

Dózy NANOBOX ocení v kuchyni každý. Rukojeti, spony i nádoba jsou ošetřeny antibakteriální povrchovou úpravou obsahující částice stříbra. Aktivní antimikrobiální účinek těchto nanočástic způsobuje, že při použití dóz nedochází při přímém kontaktu k usazování bakterií a plísní.

Dózy Evolution jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného skla, vysoce odolného proti teplotním šokům a mechanickým poškozením. Díky tomu je lze použít do trouby (bez víka), do mikrovlnné trouby i do mrazničky. Víko z trvanlivého plastu je vzduchotěsné a díky tomu se výrazné prodlužuje čerstvost obsahu dózy.

 

Věrnostní program NANOBOX a Evolution bude probíhat současně s předchozí akcí na luxusní cestovatelskou značku Bugatti.

Zdroj a foto: Kaufland

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010