Kaufland již počtvrté za sebou získal titul nejlepšího zaměstnavatele

Prestižní ocenění Top Employer 2022 obchodnímu řetězci udělil stejně jako v minulých letech nezávislý mezinárodní Institut Top Employer, který každoročně na základě mnoha faktorů posuzuje kvalitu personální politiky firem a jejich celkový přístup k zaměstnancům a vyhlašuje nejlepší společnosti v této oblasti. “Naši zaměstnanci jsou pro nás klíčoví, chceme jim proto zajistit co nejpříjemnější pracovní prostředí a zázemí,” říká Viera Uríková, vedoucí recruitingu a HR marketingu řetězce, a dodává: “Opakovaného ocenění našich aktivit právě v této oblasti si velmi vážíme a vnímáme je i jako podnět pro další zdokonalování.”

Mezi kategorie, které odborníci každoročně hodnotí, patří například personální plánování, nábor a adaptace nových zaměstnanců, jejich školení a rozvoj, talent management, řízení kariéry, odměňování a benefity nebo firemní kultura.

Novinkou, kterou zaměstnanci od minulého roku mohou využívat, je mimo jiné benefitní systém Cafeterie. Jeho prostřednictvím každý získá body, za které si podle svého zájmu může koupit služby nebo volnočasové zboží u téměř 13 tisíc dodavatelů.

Od loňského roku spolu zaměstnanci mohou komunikovat také prostřednictvím firemní aplikace Connect. „Je velkým úspěchem zavést v tak velké společnosti s různými provozovnami interní sociální síť. Jsme hrdí na to, že naši zaměstnanci aktivně komunikují a sdílejí své úspěchy, ale i dotazy, a vzájemně se tím propojují“, oceňuje Viera Uríková. Výrazného posunu doznala digitalizace i v oblasti personalistiky. V online formě je toho k dispozici už mnoho, od dokumentů při nástupu nebo výplatní páska.

V rámci interního programu Zdraví nás baví Kaufland již řadu let organizuje více než stovku aktivit jako workshopy, kurzy či fyzioterapeutické poradenství. Díky kartě MultiSport mohou zaměstnanci také navštěvovat vybraná fitness centra a jiná sportovní a wellness zařízení a současně tak podpořit dobrou věc. Za každé využití karty MultiSport daruje Kaufland deset korun organizaci Loono, která se zabývá prevencí onkologických a kardiovaskulárních onemocnění. Zaměstnanci takto dosud vysportovali již více než milion korun.

Kromě výše zmíněných nabízí obchodní řetězec svým zaměstnancům ještě mnoho dalších benefitů. Své zaměstnance oceňuje také mimořádnými odměnami. Jen v minulých dvou letech jim celkem čtyřikrát vyplatil odměny v celkové hodnotě více než 200 milionů korun.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010