Internetové nákupy vyvrcholí v pondělí 10. prosince

Dle zkušeností z předchozích let se dá očekávat, že nejsilnějším předvánočním prodejním dnem bude pondělí 10. prosince. Pondělí obecně je den, kdy k nákupům „zasedá“ nejvíce zákazníků. Nejvíce objednávek je pak realizováno vždy kolem 21. hodiny večer.

Letošní vánoční nákupy s sebou nesou jeden nový fenomén – lidé si více než dříve vybírají zboží na internetu a následně si je vyzvedávají osobně na prodejnách. Dokumentuje to i skutečnost, že podíl osobních odběrů při nákupech na Kasa.cz vzrostl v říjnu a v listopadu až na 60 %. Napomáhá tomu určitě i fakt, že Kasa.cz jako jeden z mála velkých internetových obchodů nevybírá za odběr v prodejně žádný poplatek.

Jasným prodejním hitem letošních Vánoc jsou na www.kasa.cz čtečky elektronických knih eReading, dále pak tablety, televizory a notebooky. V prodejnách Kasahouse jsou populární i další produkty: v Praze například autokamery (Omega OM68), v Brně kuchyňské roboty (Bosch MUM 4655), v Ostravě čističky vzduchu (Ionic Care Triton X6) a v Bratislavě fotoknihy (Bontia).

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010