Hradecká prodejna Lidl v ulici Na Okrouhlíku získá nový interiér

7384 zobrazení

Prodejna Lidl v Hradci Králové v ulici Na Okrouhlíku na několik dní zavírá. Interiér projde modernizací, ve které budou použity prvky prodejen nové generace.

Při několikadenní přeměně prodejní plochy budou využity prvky nového konceptu, jež zákazníkům přinesou vzdušnější, čitelnější vzhled a příjemnější  nakupování a zaměstnancům zjednoduší manipulaci s produkty a práci s údržbou.

Zákazníci se tak po otevření mohou těšit například 3D grafické nápisy na stěnách pro lepší orientaci na prodejní ploše, dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu, nebo nový systém pro prezentaci spotřebního zboží. Celý interiér pak sjednotí šedá barva, jež celé prostředí zklidní a umožní tak lépe vyniknout vystavenému zboží a orientačnímu systému v prodejně.

„Tímto remodelingem chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala remodeling prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Prodejna bude uzavřena od 17. července do 28. července. Zákazníci si budou moci opět nakoupit v sobotu 29. července. Remodelingu se v nejbližších měsících dočkají zákazníci několika desítek prodejen Lidl po celé České republice.

 

Zdroj a foto: Lidl