Hollandia se vrátila do televize

Česká mlékárna Hollandia opakuje svou únorovou kampaň na Selské jogurty, která zdůrazňovala jejich kvalitu. Podpora vybraných mléčných výrobků probíhá nejen v televizi, podruhé za téměř třicetiletou historii mlékárny, ale také na internetu, v rádiu nebo po Praze.

Selské jogurty od Hollandie jsou vůbec první potravinou, u níž bylo použito slovo „selský“. Tento skvělý marketingový tah odlišil karlovarskou mlékárnu od ostatních.

Rozhodli jsme se, že letos podpoříme naše gró, tedy Selské jogurty. Vyrábíme je podle tradiční receptury. Obsahují jen čerstvé mléko, jogurtové kultury a opravdové ovoce. Protože byla naše první kampaň, která proběhla v únoru, přijata pozitivně, domluvili jsme se, že ji zopakujeme na přelomu srpna a září,“ vysvětluje Jan Škoda, Corporate PR & Marketing Manager Hollandia Karlovy Vary, s.r.o.

Reklamní spoty běží na internetu (FB Ads, Google Ads, Youtube), v rádiích (Hitradia) a v televizi, což v Hollandii považují za logický krok pro ucelení 360° marketingové komunikace. Dále se mohou lidé po celé Praze setkávat s kampaňovými vizuály na Bigboardech a CLV plochách.

Zdroj a foto: HOLLANDIA Karlovy Vary

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010