E-shop Spokojený pes otevřel druhou kamennou prodejnu

E-shop Spokojený Pes otevřel na konci února 2017 svoji druhou prodejnu, tentokrát v Praze ve Vinohradech. Interiér byl opět zvolen v novém konceptu, který má po rekonstrukci i první prodejna v Praze 4 na Pankráci.

Realizace interiéru se obešla bez architektů. Kompletní návrh byl opět zcela v režii psí smečky.

Vytvořili jsme opět tak trochu jinou prodejnu. Říkáme jí Psí bouda. Styl Spokojeného Psa a jeho přístupu je zde poznat na každém detailu. A rozhodně nekončíme,” dodává ředitel marketingu, Tomáš Haškovec.

Na první pohled v obchodě zaujme koberec, který ladí se zařízením v barvě buku a smrku a jutovými lany na kterých jsou zavěšeny police. Krytina podlahy do detailu připomíná pravý trávník včetně zahnědlých stébel. Na koberci si mohou pohovět i psí zákazníků obchodu. Prodejna je jim plně k dispozici stejně jako misky se žrádlem a pitím. V prodejně jsou jednostranné regály u stěn prodejny a pyramidové v prostoru prodejny.

Na rok 2017 plánuje Spokojený pes významné novinky a pokračuje nastartovanou aktivitu z loňského roku, kdy redesignoval web, získal nového obchodního ředitele, vylepšil sklad a vyhrál jednu tuzemskou a jednu světovou obalářskou soutěž. Pro letošní rok očekává nárůst tržeb o 30 %. Obrat za rok 2016 dosáhl 220 mil. Kč.

Pro letošní rok jsme si stanovili naše cíle poměrně jasně – přiblížit se zákazníkům a z jejich nákupu udělat co nejvíce příjemný zážitek. Nová prodejna na Vinohradech je první součástí realizace těchto našich vizí,” říká spolumajitelka Spokojeného Psa Soňa Fialková.

 

Zdroj a foto: Spokojeny Pes.cz s.r.o.

 

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010