Do Billy lákají dinosauři

Zákazníci tohoto řetězce budou mít možnost sbírat kartičky s dinosaury, které budou dostávat zdarma vždy při nákupu přesahujícím každých 200 Kč. Kartičky jsou k vylepení do speciálního alba s doprovodnými vzdělávacími texty. Část z nich je pak ve 3D verzi a k detailnímu prohlédnutí se speciálními brýlemi. Fascinující pravěk společnost BILLA v České republice převzala z mateřského koncernu REWE, doprovodná reklamní kampaň vznikla na domácí půdě.

„Líbí se nám akce, které pobaví, ale i vzdělávají,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v České republice a na Slovensku. „Fascinující pravěk to přesně naplňuje. Doprovodná reklamní kampaň, ve které budou spotřebitelé moci otestovat své znalosti o dinosaurech, je pak dalším rozměrem, který chceme této sběratelské akci dát,“ dodává Szczypka.

Sedmdesátistránková kniha bude k dostání za 49,90 korun, pro členy BILLA Bonus Clubu pak za 39,90. Ke speciálním převážně prémiovým produktům vyznačeným v letáku budou karty přiřazeny automaticky. Dokoupit lze také speciální brýle pro 3D obrázky. Reklamní kampaň poběží hlavně v televizi a bude ji tvořit několik spotů. Na facebookových stránkách bude BILLA organizovat výměnné burzy kartiček, které se i v případě minulých sběratelských soutěží setkaly s velkým zájmem veřejnosti. Soutěž bude probíhat ve všech prodejnách řetězce do 30.července.

 

 

 

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010