Dětská rehabilitace v Hlučíně získala 125 300 Kč

Dětská rehabilitace v Hlučíně dostala vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v ulici Celní získala od společnosti Lidl 125 300 korun. Za tuto částku pořízuje rehabilitační pomůcky, díky čemuž rozšíří nabídku svých služeb a tím pádem bude ještě víc pomáhat dětským klientům.  

Nákupy v nové prodejně Lidl, která je otevřena v ulici Celní, mohli zákazníci 16. července využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch Dětské rehabilitace, která je příspěvkovou organizací města. Její vedení, klienti a také zástupci hlučínské radnice se tak ve čtvrtek 9. srpna mohli radovat z částky 125 300 Kč. Za darované peníze organizace nakoupila vybavení pro terapii TheraSuit  – takzvanou léčbu v kosmickém oblečku a pořídí další rehabilitační pomůcky. Darovací šek byl předán ve společnosti dětí.

 „Pro nás je podpora Dětské rehabilitace především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především obyvatelé Hlučína, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

 

Zdroj  a foto: Lidl

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010