Děti v mateřské škole v Hradci Králové dostaly 127.250 korun na nové pomůcky

Mateřská škola v Hradci Králové v ulici Třebechovická dostala příjemný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v ulici Víta Nejedlého získala tato školka od společnosti Lidl 127.250 korun na nákup LCD interaktivních panelů a herních prvků.

Nákupy v nově otevřené prodejně Lidl mohli zákazníci 26. června využít i pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala Mateřské škole Třebechovická 50 Kč.  Děti se tak 21. září mohly radovat z celkové částky 127.250 Kč. Darované peníze budou využity na nákup LCD  interaktivních panelů a herních prvků na zahradu mateřské školy.

„Pro nás je podpora této mateřské školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale zejména obyvatelé Hradce Králové a okolí, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme. Pro děti je číslo na darovacím šeku samozřejmě abstraktní, ale když jim pan ředitel vylíčil, co za to pořídí, nemohly se dočkat. A to je pro nás největší odměnou,“ okomentovala darovanou částku Zuzana Holá, mluvčí společnosti Lidl.

 

Zdroj a foto: Lidl

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010