DELMART otevřel v Praze dvě prodejny – u Hradčanské a na Vysočanské

Další pobočka pražské sítě supermarketů DELMART se na stanici metra Hradčanská otevřela začátkem prosince. Regály zdejší prodejny nabízí stejně jako pět dalších obchodů v hlavním městě čerstvé pečivo z vlastní pekárny, ovoce a zeleninu nejvyšší jakosti, delikatesy českých i zahraničních dodavatelů a tradičně také velký výběr chlazeného zboží. V novém roce má majitel firmy Dušan Mrozek v plánu otevřít ještě přes desítku dalších lokalit, jednou z nich je v nejbližších dnech salaterie a supermarket DELMART v OC Fénix na Vysočanské.

DELMART pod vlastní značkou vyrábí kromě běžných kvalitních potravin i chlazené „food to go“ neboli jídlo s sebou, ovšem žádný klasický fastfood nečekejte. Jde o polévky, sendviče, těstoviny či saláty připravené z výběrových surovin, se sníženým obsahem soli, bez konzervantů a chemických látek. Jelikož ale společnost sortiment pravidelně obměňuje, dočkaly se i prodejny na Praze 6 a na Praze 9 nových produktů, mezi nimiž vynikají třeba čokolády značky ICAM nebo KIM, savojské sýry Chabert – tvrdý Abundance a polotvrdý Gruyere. V nové nabídce jsou také uzeniny Bastides, například bayonské nebo savojské šunky.

Síť DELMART čítá v tuto chvíli 7 poboček po celém hlavním městě. „Na Praze 6 zatím kvalitní supermarket chyběl,“ prozrazuje majitel Dušan Mrozek, proč pro pobočku zvolili zrovna okolí stanice metra Hradčanská. „Na příští rok máme rozjednáno 12 lokalit, prozradit už teď můžu, že s obchodem typu Hradčanská se chystáme na Křižíkovu do Karlína, se salaterií pak do OC Krakov v Bohnicích a OC Fénix na Vysočanské,“ zve ještě Mrozek do dalších míst.

Pobočka v OC Fénix bude otevřena 21. lednaa kromě klasického sortimentu supermarketu se zdejší gurmáni mohou těšit i na tolik oblíbené saláty a sendviče na míru. „S majitelem lokálně úspěšného obchodního centra jsme se dohodli, že vyzkoušíme první koncept salaterie vhodný i pro food courty nákupních center,“ říká o spolupráci Dušan Mrozek s tím, že samotný supermarket bude mít rozlohu 100 metrů čtverečních, které již 2 roky úspěšně fungují v OC Flora na Vinohradech.

Zdroj a foto: DELMART

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010