Děkujeme za nové partnerské dohody pro rok 2020

Rádi bychom touto formou poděkovali partnerům za podporu našeho portálu pro rok 2020, neboť v minulých dnech jsme právě dokončili jednání na toto téma.

Hlavním partnerem portálu pro rok 2020 je společnost DAGO s.r.o. Společnost DAGO je fullservisová POP komunikační agentura s vlastní výrobou založená v roce 1993. Navrhuje pro své klienty komplexní POP komunikační kampaně i jednotlivé aplikace od grafických a designérských návrhů, vývoje, sériové výroby až po implementaci do cílových míst prodeje.

Partnery portálu jsou společnosti KNOWINSTORE s.r.o , POS Media Czech Republic, s.r.o. paketo.one a ACNielsen Czech Republic s.r.o.

Společnost KNOWINSTORE je součástí české nezávislé dynamicky rostoucí skupiny mediálně-komunikačních agentur, KNOWLIMITS GROUP, založené v roce 2005.

Společnost POS Media je evropský lídr na trhu v oblasti maloobchodních médií a poskytuje širokou škálu služeb a reklamních nástrojů v místě prodeje.

Společnost paketo.one je český výrobce kartonových obalů a POS/POP materiálů.

Společnost ACNielsen Czech Republic je globální výzkumná a analytická společnost, která poskytuje komplexní a důvěryhodný pohled na spotřebitele a trhy napříč celým světem.

V následujících měsících oslovíme zástupce těchto partnerů, abychom s nimi uveřejnili rozhovor měsíce. Můžete se tedy už teď těšit na rozhovory s Martinem Vorlem, výkonným ředitelem společnosti DAGO), s Danou Bělouškovou, generální ředitelkou společnosti POS media cz a Karlem Týrou, generálním ředitelem společnosti ACNielsen Czech Republic).

Ještě jednou všem partnerům děkujeme a těšíme se na spolupráci po celý rok 2020.

Zdroj: redakce, foto: redakce a pixabay.com