Datart otevírá humanizovanou prodejnu v Uherském Hradišti

Česká značka Datart otevírá 21. března v  Uherském Hradišti nejmodernější elektro prodejnu v regionu. Datart ji postavil podle svého osvědčeného konceptu „Prodejna 21. století“, jehož hlavním motivem je humanizace prostoru. Uherskohradištská prodejna je také unikátní v tom, že se v ní prolíná přístup Datartu k velkým i malým městským prodejnám.

Nová prodejna Datartu se nachází na okraji Uherského Hradiště v ulici Města Mayen 1496 hned vedle Kauflandu. Použité materiály, design interiéru, barevné a prostorové členění napomáhající lepší orientaci nakupujících – to vše utváří ucelený koncept humanizované prodejny. Zajímavostí jsou tematicky seskupené výstavní regály a stoly v různých barvách, přičemž každá reprezentuje jinou kategorii elektra. Oranžový odstín má vše kolem vaření – tedy malé i velké kuchyňské spotřebiče; růžový představuje produkty péče o vlasy; žlutý přináší produkty péče o tělo a nezbytnosti k úklidu domácnosti; zelenou barvu má sekce audio a video a podle modré barvy zákazníci poznají, že se ocitli v oddělení televizorů, mobilů, notebooků, PC a příslušenství. Novinkou je pak výrazně žlutá barva v čele regálů pro akční nabídky. Toto barevné rozřazení pomáhá zákazníkům ke snadnější a rychlejší orientaci v prodejně a za zmínku stojí i LED osvětlení imitující denní světlo, které je pro oči zákazníků i zaměstnanců příjemnější.

Velikostí 500 m2 prodejní plochy patří tato nová prodejna mezi naše středně velké. Přestavět prodejnu od jejího převzetí do otevření nám zabralo 6 týdnů a výsledkem je kombinace přístupu k malým městským a zároveň velkým prodejnám. Po vzoru našich velkých prodejen zde zákazníci najdou to nejlepší z celého sortimentu, ale stejně jako v našich malých městských prodejnách zde bude k dispozici i větší množství příslušenství a malých spotřebičů. O zákazníky se v této prodejně bude starat osm elektrospecialistů,“ popisuje Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu. Prodejna bude zároveň sloužit i jako výdejní místo e-shopu a rezervované zboží si zde mohou zákazníci vyzvednout již během 60 minut od objednání. Vyzvednutí online objednávek i rezervovaného zboží je zdarma.

Slavnostní otevření prodejny proběhne 21. března. Zákazníky při vstupu uvítá vůně čerstvě upečeného chleba z domácí pekárny Eta, který budou moci také hned ochutnat i s lahodnou kávou značky Nespresso. Zároveň se mohou nechat učesat nebo si nechat vyžehlit či nakulmovat vlasy produkty značky Eta nebo si nakoupit vybrané elektro produkty za speciální ceny: například smartphone Huawei P20 lite za 3 999 Kč (standardní cena je 8 999 Kč) nebo výkonný kuchyňský robot ETA Gratus za 4 999 Kč (standardní cena je 7 999 Kč).

Zdroj a foto: Datart

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010