Centrum Chodov zahájí provoz nové restaurační zóny Grand Kitchen celotýdenním Food festivalem

6424 zobrazení

Na slavnostní otevření rozšířené a relokované restaurační zóny s názvem Grand Kitchen, které se uskuteční 29. března, naváže Centrum Chodov pětidenním Food Festivalem s bohatým doprovodným programem. Návštěvníci centra se mohou těšit nejen na ochutnávky pokrmů ze zdejších restaurací, ale také na zábavná flash-mob taneční vystoupení či živý hudební doprovod. Dále v tomto týdnu odstartují unikátní animace, které se budou konat pravidelně každý měsíc. Patří mezi ně série stand-upů s názvem Unexpected Comedy nebo dětské Unexpected Kids Show.

Originální Food Festival se uskuteční od 29. března do 2. dubna v časech 16:00–20:00 ve všední dny a 11:00–17:00 o víkendu.

„Těší nás, že našim návštěvníkům nyní v nové restaurační zóně můžeme nabídnout komplexnější nabídku kuchyní, aby se v široké nabídce lépe zorientovali, připravili jsme pro ně Food Festival s ochutnávkami a zábavným programem,“ uvedla Petra Valentová, marketingová manažerka Centra Chodov.

Program bude skutečně pestrý. Pro členy věrnostního klubu budou zdarma připraveny ochutnávky z více jak 15 nových i stávajících restaurací. Stačí, aby se návštěvníci u hostesek prokázali věrnostní kartou, případně se u nich zaregistrovali, a získají kartičku s plánkem festivalu opravňující k ochutnávkám zdarma. Příjemnou atmosféru zajistí jarní výzdoba kruhového náměstí centra a samotné Grand Kitchen, ale také živé vystoupení DJ se saxofonistou. Ani o zábavu nebude nouze. Představí se tanečníci s flash-mob show a se svými stand-upy v rámci pravidelné animace Unexpected Comedy vystoupí umělecký soubor Komici s.r.o. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které bude připravena Unexpected Kids Show.

Stand Up Comedy je umělecký formát, kdy komik stojí sám před publikem a vypráví příběhy prokládané krátkými vtipy. Tento moderní druh zábavy, který u nás v posledních letech získává na popularitě, zařadí do svého portfolia také Centrum Chodov. Zábavné večery se budou konat pravidelně každý druhý čtvrtek v měsíci. První animace z cyklu Unexpected Comedy se uskuteční výjimečně poslední čtvrtek v měsíci, tedy 30. března v 19:00 a zahájí ji přední tváře českého stand-upu – Lukáš Pavlásek, Daniel Čech a Dominik Heřman Lev, kteří vystupují pod všeříkajícím názvem – Komici s. r. o. Další stand-up pak bude následovat podle plánu druhý čtvrtek v měsíci, tedy 13. dubna.

Dětské animace Unexpected Kids Show budou probíhat vždy každou první neděli v měsíci, v době brunche v prostorách Grand Kitchen. První se uskuteční už 2. dubna a děti si zde budou moct vyzkoušet rozličné činnosti jako například zdobení cup cakes, výrobu cukrové vaty a spoustu dalšího. K akci se navíc váže speciální nabídka dětského menu, které bude vybraných restauracích k dostání s 50% slevou.

Pro zákazníky Centra Chodov budou připraveny i další zajímavé nabídky a slevy. Například každý všední den v čase od 18:00 do 20:00 si mohou užívat akce Unexpected Evenings, díky níž obdrží ve vybraných restauracích nápoj k jídlu zdarma. Grand Kitchen se tak stane perfektním místem pro večeři s přáteli nebo kolegy. Od 29. března do 16. dubna bude dále platit speciální slevová knížka uplatnitelná nejen v restauracích, ale také ve více než 80 obchodech Centra Chodov. Zákazníci ji mohou využít například v obchodě Barbour, který ve stejném termínu, spolu s obchodem Karl Lagerfeld a vlajkovou prodejnou GANT, zahájí svůj provoz v prvním patře centra.

 

Zdroj a foto: Unibail-Rodamco