Budoucnost promostolků je tady

Budoucnost promostolků je tu! Široké použití a pohodlí v kombinaci s digitální obrazovkou posouvá prezentaci na vyšší úroveň. S digitálním promostolkem Futuro se spojuje to nejlepší! Ideální řešení na sdílení propagačních akcí, reklamy a informací v moderním vzhledu.

Prohlídka 360°, benefity, promo video, instruktážní video, specifikace, soubory ke stažení a mnohem více. Podívejte se, vše je připraveno pro vás! Klikněte na tlačítko a vyzkoušejte si digitální promostolek Futuro na vlastní kůži a zjistěte, jak snadno vyniknete z davu! 

www.digitalcounterfuturo.com

Budoucnost promostolků

Díky profesionální 55″ obrazovce Samsung bude reklama živá a působivá. Chcete ji změnit? Díky funkci plug & play můžete svou reklamu změnit doslova kdykoli. Vaše reklama už bude vždy perfektní!

Přizpůsobte si svůj promostolek

Svůj promostolek si ale můžete podle libosti vyladit vlastním designem na bocích! Potřebujete další design? Jen vyměňte látku a můžete začít!

 

 

Vystupte z davu s novým digitálním promostolkem Futuro!

Prémiový promostolek, který zaujme vaší digitální prezentací

  • Luxusní promostolek s 55″ obrazovkou Samsung
  • Rychlá a snadná montáž bez nutnosti použít nářadí
  • Jednoduchý Plug & Play software pro správu obsahu od Samsungu
  • Integrovaná polička na odkládání věcí
  • Standardně dodáváme s černým potiskem bočních stěn. Přizpůsobte si svůj promostolek vlastním designem na bocích!
  • Vynikající kvalita obrazu ve 4K

Vystupte z davu s novým digitálním promostolkem Futuro!

Přesvědčte se sami!

Široké využití a komfort v kombinaci s digitální obrazovkou posouvá prezentaci na vyšší úroveň. S digitálním promostolkem Futuro se spojuje to nejlepší!

Potřebujete více informací? Obraťte se na náš tým obchodních zástupců, který pro Vás najde to nejlepší řešení. Podívejte se na náš celkový sortiment na jansen-display.cz.

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partner