BSC se svým řešením získalo prestižní cenu magazínu Global Finance

Práce českých vývojářů bankovního software z Banking Software Company (BSC) získala prestižní uznání od magazínu Global Finance. Jejich řešení pro management online plateb bylo vyhodnoceno jako nejlepší v oblasti digitálního bankovnictví v regionu střední a východní Evropy, které letos vzniklo. Slovenská Tatra banka, která ho využívá, se díky tomu dostala na seznam nejlepších digitálních bank roku 2018.

Za vývojem řešení stojí tým Gemini pod vedením Petra Štěpánka. Řešení pro Tatra banku nabízí pokročilé funkce, které by měly v budoucnu být absolutním standardem všech digitálně fungujících bank. Softwarová infrastruktura například umožňuje další jednoduché rozšiřování pomocí API, díky čemuž může flexibilně reagovat na potřeby banky.

„Jsme rádi, že i středoevropské banky mohou učit svět, jak má vypadat digitální bankovnictví. Nacházíme se v době, kdy každý úspěšný use case může výrazně posunout všechny hráče. Zároveň nás těší, že Česká republika i díky BSC neztrácí svou pozici na mapě globální bankovní inovace,” řekl k úspěchu Petr Koutný, CEO BSC.

Zmíněné ocenění není jediné, které BSC v minulosti obdrželo. Svým klientům vybojovali u Global Finance cenu Nejlepší digitální banky regionu (gruzínská TBC Bank), předloni zase magazín Corporate Vision udělil BSC cenu pro nejlepší finanční softwarovou společnost.

 

Zdroj a foto: Banking Software Company (BSC)

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010