Billa vylepšila filiálku a pomáhá

Společnost BILLA dnes uvedla do plného provozu nově zrekonstruovanou filiálku v Brně Řečkovicích. Prodejna s celkovou plochou 430 m2 se řadí k malým formátům tohoto obchodního řetězce a je zaměřena na sortiment čerstvých potravin denní potřeby, především čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo, mléčné produkty a maso. Supermarket má nové ekologické chladící a mrazící zařízení, regály, úsporné osvětlení i další interiérové vybavení.

„Prodejny malého formátu pro rychlý nákup ve velkých městech prožívají určitou renesanci,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v České republice a na Slovensku. „Jsou prověřené z hlediska zájmu spotřebitelů, kteří jsou zvyklí chodit do nich na své denní nákupy. I tyto prodejny ale musejí vypadat dobře, proto je pravidelně upravujeme tak, aby se v nich zákazníci cítili pohodlně,“ dodává s tím, že BILLA hodlá v letošním roce rekonstruovat ještě zhruba desítku dalších filiálek.

Nové vybavení od uzavíratelných chladících a mrazících boxů a skříní až po osvětlení je zaměřené na úsporné technologie. Barevné provedení prodejny odpovídá současnému designu všech filiálek BILLA. Rekonstrukce byla realizovaná za provozu v průběhu uplynulého měsíce.

Stejně jako v minulých letech pokračuje i letos společnost v rámci svého CSR programu v podpoře dětí v ústavní a pěstounské péči. Na konto obecně prospěšné společnosti Spolu dětem dosud zaslala sumu přvyšující jeden milion sto tisíc korun a při příležitosti Dne dětí pozvala na své náklady stovku dětí z dětských domovů z celé republiky do zoo ve Dvoře Kárlové. Do těchto projektů se zapojují také zaměstnanci – například aktuálně sbírkou předmětů určených k prodeji v rámci Karlínského benefičního bazárku. Výtěžek z něj putuje na vzdělávací projekt Dejme šanci dětem, jenž podporuje vzdělání, talent a budoucí profesi dětí z dětských domovů a pěstounských rodin.

 

 

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

Podpořte prosím

 
Bankovní účet
2 801 779 543/2010