BILLA otevřela novou prodejnu v Obchodním domě Zlín

Společnost BILLA otevřela novou prodejnu v Obchodním domě Zlín na náměstí T. G. Masaryka. Jedná se již o 4. prodejnu ve Zlíně a 63. na území Moravy. Stejně jako v ostatních supermarketech BILLA zde zákazníci najdou širokou nabídku kvalitních čerstvých produktů, pečivo právě vytažené z pece každých 30 minut nebo potraviny od lokálních dodavatelů pod hlavičkou značky BILLA regionálně.

Nová zlínská prodejna BILLA se otevřela veřejnosti včera 9. listopadu na adrese nám. T. G. Masaryka v 7.00 hodin. Supermarket bude následně otevřený od pondělí do soboty od 7.00 do 21.00 hodin a v neděli od 8.00 – 21.00 hodin. Zákazníci se mohou těšit na sortiment čerstvých a kvalitních produktů a privátních značek BILLA na prodejní ploše přes 800 m2.

 „V tomto roce jsme otevřeli už 2. prodejnu BILLA ve Zlíně. Pokračujeme tak v našem dlouhodobém úsilí expandovat a podporovat tuzemské dodavatele stálou nabídkou kvalitních potravin z lokální produkce. Ty zákazníci najdou, tak jak jsou zvyklí, v regálu označeném logem BILLA regionálně nebo v sortimentu našich privátních značek. V současné době nabízíme pod privátními brandy celkem 1 567 výrobků od 250 dodavatelů, z nichž 143 jsou české firmy,“ říká Jaroslav Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Zdroj a foto: REWE