Tesco Mobile povede Jan Semotán

1599 zobrazení

Největšího virtuálního operátora na českém a slovenském trhu nově povede Jan Semotán (40).  V roli generálního ředitele bude mít na starosti strategický rozvoj především v oblasti online komunikace a propojení s existujícími platformami, jako je např. věrnostní program Tesco Clubcard.

Jan Semotán prošel řadou manažerských pozic v rámci společnosti Tesco, naposledy zastával pozici formátového manažera hypermarketů pro Českou republiku a Slovensko. V nové pozici by chtěl zúročit své dlouholeté znalosti z oblasti retailu a propojení komunikace s jednotlivými obchody. „Chceme se soustředit více na přesun našich služeb do online prostředí, ať už v komunikaci se zákazníkem, tak i v oblasti personifikované nabídky našich služeb. Velký potenciál vidím i v užší spolupráci s věrnostním programem Tesco Clubcard,“ plánuje Jan Semotán.

Jan Semotán má vystudovanou andragogiku na Univerzitě Jana Ámose Komenského v Praze.

Ve volném čase se věnuje čtení, plavání a cyklistice. Nejen ve svém pracovním životě se pak řídí mottem: „Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě“.

Zdroj a foto: TESCO Stores ČR